Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 21.06.2024Petr Barcal - realitní makléř
Provozní řád

Tento provozní řád upravuje podnmínky provozu serveru. Týká se i sekcí serveru, které budou teprve vybudovány, ale již nyní jsou plánovány. Vznikne-li nová neplánované sekce (služba), bude provozní řád doplněn. Provozovatel má právo změnit nebo doplnit provozní řád kdykoli to bude potřeba.

Portál poskytuje služby na několika úrovních:
a) služby pro registrované uživatele,
b) služby pro náhodné neregistrované uživatele,
c) placené služby.

1. Základní služby na tomo portálu jsou zdarma a to v sekcích oddílů a klubů, turnajů a akcí, diskuse, inzerce, fotogalerie a heren stolního tenisu pro veřejnost.

2. V ceníku služeb je specifikováno, co pro kterou sekci je zdarma jako základní služba a co nadstandardní služba za příplatek.

3. V rámci inzerce lze podávat inzeráty zdarma pouze do rubrik k tomu určených. Komerční inzerce je zpoplatněna. Není povoleno obcházet toto ustanovení zadáváním komerční inzerce či odkazů na ni do rubrik určených k nekomerční inzerci či do diskusního fóra.

4. V diskusním fóru není povoleno diskutovat o věcech, které s tématem nesouvisí. Máte-li zájem o diskusi na téma, které zde nneí zřízeno, dotažte se administrátora na možnost jeho zřízení.

5. Registrovaný uživatel získá stupeň oprávnění podle toho, kolik o sobě vyplní údajů při registraci (v komunitě stolních tenistů nejsou anonymové příliš vítáni) a stupeň se nadále může měnit podle zkušeností s uživatelem na tomto serveru.

6. Diskusní příspěvky a inzeráty nesmí mít urážlivý charakter, nesmí obsahovat vulgarismy a sprostá slova a ani nedoložitelné pomluvy.

7. Každý uživatel smí být registrován pouze pod jednou identitou. Základním údajem je email, který slouží jako login. Aby se zabránilo možnosti zneužití, je registrace autorizována. Pokud vám nepřijde autorizační email, zkuste prohlédnout složku SPAM. Pokud nenajdete autorizační email ani tam, kontaktujte administrátora na emailu spravce(zavináč)stolnitenisvpraze.cz.

8. Za potvrzení souhlasu s tímto provozním řádem se považuje:
a) registrace na serveru
b) přihlášení na server po registraci
c) návštěva serveru.

9. Tento provozní řád vstupuje v platnost dnem 26. 7. 2015 a platí do vydání nového provozního řádu nebo aktualizace či doplnění tohoto provozního řádu.


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.