Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 21.06.2024Petr Barcal - realitní makléř
Pozvánka na Šach Ping

Šach Ping se koná v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 – Ďáblice v sobotu 5. 6. 2021 od 9.00 hod. Podrobnosti najdete a přihlásit se můžete na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/kukturnaj.php?id=853.

 

Startovné je 150,-- Kč pro předem přihlášené (ostatní 200,-- Kč). Hraje se bez roušky a respirátoru, ale je nutné splnit epidemilogické nařízení ohledně testování na koronavirus, tj. mít platný test (antigenní platí 3 dny, PCR platí 7 dní) nebo být po očkování nebo po prodělání nemoci Covid. Vše je nutno doložit. Těm, kdo toto nemají, jsme schopni poskytnout za 70,-- Kč samotest, který je ale potřeba si objednat současně s přihláškou.

 

Dopoledne se hraje turnaj ve stolním tenisu, který se dohrává do konečného pořadí. Po přestávce na oběd je odpoledne turnaj v šachu. Konečné pořadí vyjde sečtením umístění v obou disciplínách.

 

 

prodaja stanova pik smrtovnice avaz blumen horoskop kalkulator online knjige cvijece viceviPřidání komentáře k článku Pozvánka na Šach PingNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.