Stolní tenis v Praze

Dnes je neděle 19.05.2024Petr Barcal - realitní makléř
Pozvánka na skupinové tréninky stolního tenisu

V termínech pondělí 10. 8., středa 12. 8., čtvrtek 13. 8., pondělí 17. 8., středa 19. 8. a čtvrtek 20. 8. 2020 pořádá TTC Praha v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 – Ďáblice cyklus šesti tréninků. Tréninky začínají v 18.00 hodin a jsou dvouhodinové.

 

Cena celého cyklu je 1.000,-- Kč a je nutno ji zaplatit nejpozději na začátku prvního tréninku. Cena samostatného tréninku je 200,-- Kč. Maximální možná kapacita tréninku je 12 hráčů na šesti stolech. Aby tréninky neblokovaly kapacitu celé herny, jsou nyní rezervovány tři stoly, takže současná kapacita je šest hráčů a bude dle potřeby rozšiřována, ale také snižována, pokud bude v herně hodně stolů rezervovaných veřejností. Proto doporučujeme se na tréninkly hlásit předem co nejdříve.

 

Hlásit se můžete v kalendáři akcí na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/kalendar.php nebo zasláním SMS na telefon 603 451 965.

 

Tréninky budou zaměřeny na úderovou jistotu a správnou techniku provedení základních úderů (kontrdrajv, topspin, blok, čop, pink, podání a jeho příjem). Náročnost (herní úroveň) tréninků bude individuelně přizpůsobena úrovni účastníků tréninků, přičemž při dostatečném množství hráčů je i možnost rozdělení hráčů do podskupin podle herní úrovně.

 

 

jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci

prodaja stanova pik smrtovnice avazPřidání komentáře k článku Pozvánka na skupinové tréninky stolního tenisuNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.