Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 21.06.2024Petr Barcal - realitní makléř
Příměstský tábor pro děti zaměřený na stolní tenis

Od 20. do 24. 8. 2018 pořádá TTC Praha příměstský tábor zaměřený na stolní tenis. Ten se koná v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8. Tábor trvá od pondělí do pátku a začíná vždy ráno v 8 hodin dopoledním devadesátiminutovým tréninkem stolního tenisu.

 

Po dopoledním tréninku bude nepingpongový program, tj. hreaní různých her, výlety, např. na Petřín do zrcadlového bludiště či návštěvy muzeí (např. Nárovní technické apod.) a plánujeme i návštěvu ďáblické hvězdárny. V rámci toto programu bude též oběd v restauraci, která bude při cestě.

 

Druhý trénink stolního tenisu bude od 15.15 do 16.45 hodin a v 17 hodin se budou děti rozcházet domů.

 

Týdenní příměstský tábor stojí 2.500,-- Kč. V ceně je program, tréninky, oběd, jedna svačina a základní pitný režim. Tréninky stolního tenisu probíhají pod vedením trenéra licence B. V případě volné kapacity je možno se účastnit i jednotlivých dní. Podrobnosti najdete na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/cinnost.php?id=23, kde si můžete i stáhnout přihlášku.

 

Bližší informace se dozvíte od vedoucího tábora na telefonu 727 834 421 (v týdnech 16. až 20. 7. a 30. 7. až 11. 8. omezeně – pokud se nedovoláte, pošlete SMS).Přidání komentáře k článku Příměstský tábor pro děti zaměřený na stolní tenisNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.