Stolní tenis v Praze

Dnes je úterý 23.07.2024Petr Barcal - realitní makléř
Pozvánka na Velkou cenu Ďáblic mládeže

Míla Fuček

2022-09-09

Pozvánky

Přečteno: 1748

Komentářů: 0


Zahajuje nová sezóna a nastává čas úvodního turnaje Velké ceny CST Ďáblice, kterým je Velká cena Ďáblic.prodaja stanova pik smrtovnice avaz blumen horoskop kalkulator online knjige cvijece vicevi


Zveme vás na Velkou cenu Ďáblic, která se koná v sobotu 24. 9. 2022 v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 – Ďáblice. Turnaj se koná ve čtyřech věkových kategoriích a je úvodním turnajem série turnajů Velké ceny CST Ďáblice.

 

Celá Velká cena CST Ďáblice bude mít šest základních turnajů, z nichž se započítává pět nejlepších výsledků, které se sčítají. Následně bude v každé kategorii pozváno 16 nejlepších hráčů na finálový turnaj TOP 16.

 

Trochu jsme inovovali pravidla přihlašování. Přihlašuje se přes kalendář akcí jako v předchozích ročnících. V systému jsou zrušeny autorizační emaily, které stejně na freemaily nedocházely. Přihlášky bude nyní autorizovat vrchní rozhodčí na základně věrohodnosti osoby a jejího kontaktu, která hráče přihlásila. V případě pochybnosti se na uvedený email dotáže. Případné odhlášky, pokud hráč onemocní nebo z jiného důvodu na poslední chvíli nemůže, posílejte emailem.

 

Upozorňujeme, že systém eviduje každou kategorii jako samostatný turnaj. Proto není možno, přihlašovat všechny hráče oddílu různých věkových katzegorií z „jednoho místa“, tj. z jedné kategorie. Je nutné pokud přihlašujete hráče do kategorie U11 jej přihlásit z turnaje této kategorie a ještě po té, co v řádku 1 vyberete z nabídky jméno hráče, je nutno uvést do řádky 2 znovu kategorie napsáním čísla kategorie 11 (bez U). Pokud potom přihlašujete dalšího hráče do kategorie U13, je nutno přejít do tunaje kategorie U13 a tam hráče obdobným způsobem přihlásit. Vždy si zkontrolujte, zda se jméno hráče objevilo v seznamu přihlášených hráčů. Pokud ne, je to s největší pravděpodobností z důvodu chybného vyplnění kategorie. Věnujte pozoronost i vyplnněí řádku 3 a 4, protože na základě těchto údajů potom vrchní rozhodčí hráče autorizuje nebo ne.

 

Přihlášky jsou do úterý 20. 9. 2022, aby byl čas vyhodnotit počet přihlášených a v případě potřeby některé věkové kategorie spojit a posunout. K tomu dojde ve středu 21. 9. dopoledne, aby jste věděli, zda se věková kategorie hraje v původním čase nebo zda je posunuta. Pokud dojde ke spojení kategorií, budou to sousední kategorie, tj. U11 s U13 popř. U15 s U19, přičemž každá kategorie bude vyhodnocena smostatně.

 

Startovné do turnaje je 150,-- Kč. Pokud hráč půjde do dvou kategorií (jedné dopoledne a jedné odpoledne), bude v druhé kategorii platit zvýhodněné startovné 80,-- Kč. Souběžný start ve dvou kategoriích, které probíhají souběžně, není možný.

 

Propozice celé série turnajů najdete zde. Rozpisy turnajů pro jednotlivé kategorie najdete v kalendáři akcí.

prodaja stanova pik smrtovnice avaz


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.