Dnes je úterý 19.03.2024

Petr Barcal - realitní makléř

Mládež

Nabídka příměstských táborů zaměřených na stolní tenis

Zveme vás na příměstský tábor zaměřený na stolní tenis - tréninkové soustředění pod vedením trenéra licence B.prodaja stanova pik smrtovnice avaz blumen horoskop kalkulator online knjige cvijece vicevi

Míla Fuček

22.01.2024

Mládež

Přečteno: 560

Komentářů: 0

Nábor oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl stolního tenisu mládeže TTC Praha provádí na začátku školního roku nábor nových hráčů.

Míla Fuček

22.08.2022

Mládež

Přečteno: 1328

Vítězi Vánočního turnaje se stali Šubert, dvakrát Kůsová a Kubíček

Vánočním turnajem dovršil 6. ročním Velké ceny CST Ďáblice do poloviny základní části.osmrtnice livno umrli smrtovnice

Míla Fuček

22.12.2019

Mládež

Přečteno: 1951

Lukáš Martinek vybojoval vítězstvím v TOP 16 i celkové vítězství ve Velké ceně CST Ďáblice

Lukáš Martinek dokázal využít nepřítomnosti Lukáše Elicera a Terezy Makarové čímž se smazal jejich bodový náskok a vítězstvím ve finálovém turnaji si vybojoval celkové vítězství v dvouhrách v 5. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.osmrtnice livno umrli smrtovnicejastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci

Míla Fuček

09.06.2019

Mládež

Přečteno: 2094

Jakub Makara vítězstvím v TOP 16 vybojoval celkové třetí místo

S výjimkou vítěze turnaje Jakuba Makary, který neztratil ve finálovém turnaji Velké ceny CST Ďáblice v kategorii mladšího žactva ani set, byly boje mezi ostatními hráči velice vyrovnané, o čemž svědčí dva „kolotoče“ při rovnosti bodů.osmrtnice livno umrli smrtovnice

Míla Fuček

18.05.2019

Mládež

Přečteno: 1870

Mistrem republiky dvouher starších žáků se stal Ondřej Květon

V Praze v hale Jedenáctka na Jižním Městě dnes skončilo Mistrovství české republiky staršího žactva ve stolním tenisu.osmrtnice livno umrli smrtovnice