Vše nejlepší do nového roku. hlavně zdraví, vám přeje redakce. osmrtnice livno umrli smrtovnice

Různé

Přečteno: 2176

Komentářů: 0

Pozvánka na Senior Cup Ďáblice 10

Zveme vás už na desátý turnaj pro seniory do CST Ďáblice.osmrtnice livno umrli smrtovnice

Míla Fuček

05.02.2020

Pozvánky

Přečteno: 2138

Lukáš Martinek vybojoval vítězstvím v TOP 16 i celkové vítězství ve Velké ceně CST Ďáblice

Lukáš Martinek dokázal využít nepřítomnosti Lukáše Elicera a Terezy Makarové čímž se smazal jejich bodový náskok a vítězstvím ve finálovém turnaji si vybojoval celkové vítězství v dvouhrách v 5. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.osmrtnice livno umrli smrtovnicejastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci

Míla Fuček

09.06.2019

Mládež

Přečteno: 2097

Poslední dvě volná místa na příměstském táboře zaměřeném na stolní tenis

TTC Praha pořádá závěrem srpna příměstský tábor zaměřený na stolní tenis, který se koná v Ďáblicích a na který jsou volná poslední dvě volná místa.osmrtnice livno umrli smrtovnice

Míla Fuček

09.07.2020

Pozvánky

Přečteno: 2088

Příměstský tábor pro děti zaměřený na stolní tenis

V Centru stolního tenisu Ďáblice pořádá v srpnu TTC Praha příměstský tábor zaměřený na stolní tenis.

Míla Fuček

02.07.2018

Pozvánky

Přečteno: 2080

Pozvánka na Májové turnaje

Zveme vás na dva Májové turnaje – jeden čtyřher a druhý dvoučlenných týmů hraných systémem Davis Cup.osmrtnice livno umrli smrtovnice