KT Praha porazilo za dvě hodiny SKST Baník Havířov. Jediný kdo bodoval za hosty byl Ivan Karabec, který porazil Milana Orlowského a Petra Javůrka, ale na Tomáše Havlíka už nestačil.

Liga

Přečteno: 2547

Komentářů: 0

Vítězi Vánočního turnaje se stali Tomáš Kovařík a Jáchym Zacharda

Tomáš Kovařík vyhrál v sobotu kategorii nejmladšího žactva a Jáchym Zacharda kraloval zbylým kategoriím - mladšímu a staršímu žactvu a dorostu. Turnaje se ve všech kategoriích zúčastnilo celkem 34 hráčů.

Míla Fuček

19.12.2016

Mládež

Přečteno: 2531

Pozvána na Vánoční turnaj stolního tenisu mládeže

V sobotu jste zváni do Centra stolního tenisu Ďáblice na v pořadí třetí turnaj ze série 3. ročníku Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice ve stolním tenisu.

Míla Fuček

12.12.2016

Pozvánky

Přečteno: 2529

Pozvánka na Grand Prix TTC Praha OPEN 25 let

Po delší odmlce pořádá TTC Praha turnaj dvouher stolního tenisu pro veřejnost pro dospělé. Jde o turnaj na oslavu 25 let činnosti oddílu.

Míla Fuček

04.04.2017

Pozvánky

Přečteno: 2521

Pozvánka na Ples stolních tenistů

Zveme vás 25. 3. 2017 na Ples stolních tenistů do Ďáblic.

Míla Fuček

08.02.2017

Pozvánky

Přečteno: 2517

Jarní turnaj mládeže stolního tenisu

Zveme vás na pátý turnaj ze série turnajů mládeže stolního tenisu okresní a rekreační úrovně Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice.