Stolní tenis v Praze

Dnes je čtvrtek 23.05.2019



Petr Barcal - realitní makléř








Mistrem republiky dvouher starších žáků se stal Ondřej Květon

Míla Fuček

2019-04-28

Mládež

Přečteno: 50

Komentářů: 0


V Praze v hale Jedenáctka na Jižním Městě dnes skončilo Mistrovství české republiky staršího žactva ve stolním tenisu.


Dvouhra starších žáků

 

1. kolo

Bělík – Sochor 4:0(8,2,8,9), Waldhauser – Karel 0:4(-10,-8,-7,-14), Lisztwan -. Baroš 2:4(-7,5,-8,-3,9,-10), Šorm – Šíp 1:4(-4,-9,-9,9,-4), Brhel – Slavík 4:3(-9,3,8,-9,-9,6,10), Slaný V. - Otáhal 2:4(-3,7,9,-7,-6,-3), Černohorský – Vítů 4:1(10,-7,10,5,10), Morávek J. - Lebeda 1:4(-6,-7,-5,8,-6), Kadlic – Kadaník 4:0(2,5,7,3), Truněček – Podrazil 1:4(-8,-4,6,-9,-4), Dobiáš – Bača 4:2(7,-8,8,-8,6,5), Holub – Pisár 0:4(-4,-2,-7,-4), Skotnica – Kopecký 4:1(9,-8,4,8,5), Černý M. - Košťál 0:4(-6,-3,-5,-6), Vondráček – Fencl 1:4(-6,8,-8,-8,-8), Kment – Květon 0:4(-4,-8,-6,-8)

 

2. kolo

Bělík – Karel 4:2(-9,7,-8,3,5,5), Baroš – Šíp 1:4(-4,-9,-9,9,-4), Brhel – Otáhal 4:1(4,-8,6,4,5), Černohorský – Lebeda 1:4(-9,-9,10,-10,-7), Kadlec – Podrazil 4:0(5,6,3,5), Dobiáš – Pisár 0:4(-1,-8,-2,-7), Skotnica – Košťál 2:4(-9,-9,8,9,-5,-5), Fencl – Květon 1:4(8,-9,-5,-9,-9)

 

Čtvrtfinále

Bělík – Šíp 4:0(7,9,8,9), Brhel – Lebeda 4:0(5,9,9,8), Kadlec – Pisár 2:4(-10,-9,-7,8,11,-12), Košťál – Květon 2:4(-8,5,-6,9,-4,-5)

 

Semifinále

Bělík – Brhel 4:0(4,7,6,9), Pisár – Květon 1:4(-5,-8,6,-6,-7)

 

Finále

Bělík – Květon 1:4(9,7,-6,-9,-8,10,-7)

 

Pořadí dvouhry starších žáků

1. Ondřej Květon – SK Jiskra Domažlice, 2. Šimon Bělík – TTC Ostrava 2016, 3. Štěpán Brhel – SKST Hodonín a Jan Pisár – KST Rakovník, 5. až 8. Martin Šíp – Kotlářka Praha, Matyáš Lebeda – Sokol PP Hradec Králové, Vít Kadlec – TJ Ostrava KST, a Daniel Košťál – Baník Havířov

 

Dvouhra starších žákyň

 

Čtvrtfinále

Sommerová – Meškánová 4:2(-5,-10,5,11,8,4), Handlová – Pisárová 2:4(-8,-3,7,-4,9,-5), Segetová – Březinová 4:2(-11,10,6,6,-13,8), Hanáková – Bártová 4:2(4,7,-8,-4,7,7)

 

Semifinále

Sommerová – Pisárová 4:1(6,-10,4,7,8), Segetová – Hanáková 2:4(-6,9,-5,-8,7,-5)

 

Finále

Sommerová – Hanáková 0:4(-5,-4,-6,-6)

 

Pořadí dvouhry starších žákyň

1. Nela Hanáková – Baník Havířov, 2. Helena Sommerová – Kotlářka Praha, 3. Kateřina Pisárová – KST Rakovník a Patricie Segetová – Sokol Děhylov

 

Čtyřhra starších žáků

 

2. kolo

Květon, Skotnica – Černohorský, Kozelek 3:0, Lisztwan, Tichavský – Kment, Morávek J 2:3, Kopecký, Šíp – Černý, Slaný V. 3:1, Benák V., Remunda – Košťál, Lebeda 0:3, Karel, Pisár – Bača, Baroš 3:0, Podrazil, Šorm – Nespěšný, Špertl 3:0, Otáhal, Vondráček – Rochowanski, Zacharda 3:1, Prázdný, Sochor – Brhel, Kadlec 0:3

 

Čtvrtfináíle

Květon, Skotnica – Kment, Morávek J. 3:0(9,2,5), Kopecký, Šíp – Košťál, Lebeda 1:3(6,-10,-3,-6), Karel, Pisár – Podrazil, Šorm 3:0(8,4,8), Otáhal, Vondráček – Brhel, Kadlec 0:3(-3,-9,-5)

 

Semifinále

Květon, Skotnica – Košťál, Lebeda 3:0(11,8,7), Karel, Pisár – Brhel. Kadlec 1:3(-7,8,-7,-4)

 

Finále

Květon, Skotnica – Brhel, Kadlec 3:1(8,-4,8,8)

 

Pořadí čtyřhry starších žáků

1. Ondřej Květon a Martin Skotnica, 2. Štěpán Brhel a Vít Kadlec, 3. Daniel Košťál a Matyáš Lebeda a Filip Karel a Jan Pisár

 

Čtyřhra starších žákyň

 

Čtvrtfinále

Meškánová, Sommerová – Handlová, Jungwirthová 3:1, Mazalová, Ščibraniová – Pařízková, Pisárová 2:3, Pokorná, Segetová – Bačinová, Grimmerová 3:1, Bárová, Zoubková – Březinová, Hanáková 2:3

 

Semifinále

Meškánová, Sommerová – Pařízková, Pisárová 3:0(8,12,11), Pokorná, Segetová – Březinová, Hanáková 3:2(-5,11,-9,9,9)

 

Finále

Meškánová, Sommerová – Pokorná, Segetová 3:0(7,7,8)

 

Pořadí čtyřhry starších žákyň

1. Andrea Meškánová a Helena Sommerová, 2. Eva Pokorná a Patricie Segetová, 3. M. Pařízková a Kateřina Pisárová a B. Březinová a Nela Hanáková

 

Smíšená čtyřhra staršího žactva

 

Čtvrtfinále

Květon, Sommerová – Kadlec, Březinová 2:3(7,-9,-9,4,-3), Karel, Pokorná – Bělík, Meškánová 1:3(-3,-8,7,-7), Pisár, Segetová – Košťál, Hanáková 3:1(13,-10,6,10), Šíp, Pisárová – Lebeda, Bártová 3:0(8,10,12)

 

Semifánále

Kadlec, Březinová – Bělík, Meškánová 0:3(-7,-8,-6), Pisár, Segetová – Šíp, Pisárová 0:3(-9,-7,-5)

 

Finále

Bělík, Meškánová – Šíp, Pisárová 3:1(-8,11,9,9)

 

Pořadí smíšené čtyřhry

1. Šimon Bělík a Andrea Meškánová, 2. Martin Šíp a Kateřina Pisárová, 3. Vít Kadlec a Barbora Březinová a Jan Pisár a Patricie Segetová


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.